Najnowsza opatentowana technologia ICOONE® pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej.

Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Wielka rewolucja, którą reprezentuje ICOONE® to nowa metoda leczenia skóry. Jest to opatentowana technologia Roboderm, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację, która działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów. Dzięki aspiracji skóra otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry.

Jest to jedyne urządzenie medyczne na świecie, które oferuje zabiegi dla wszystkich pacjentów bez względu na rodzaj skóry oraz wiek. Jest to ogromna innowacja w przeciwieństwie do innych urządzeń dostępnych na rynku, których praca oparta jest na zasadzie masażu podciśnieniowego. Zabiegi ICOONE® skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn.ICOONE® W SKRÓCIE

CZAS ZABIEGU

Zabieg rozpoczyna się 20 minutowym programem "BASE" , który ukierunkowany jest na ogólne potrzeby skóry (np. cellulit, obrzęk). Program ten obejmuje całe ciało. Kolejnym etapem jest 10 minutowy "FOKUS" , którego dzialanie koncetruje się na konkretnym słabym punkcie danej partii ciała (np. głęboko zlokalizowany tłuszcz oporny na aktywność fizyczną czy luźna skóra na wewnętrznej stronie ud).Czas zabiegu trwa od 30-60 min.

CYKL ZABIEGOWY

Zwykle składa się z 10-15 sesji. Może trwać kilka tygodni lub krócej w przypadku zabiegów wykonywanych codziennie.

PROGRAMY

Rozbijanie cellulitu włóknistego i tłuszczowego, modelowanie sylwetki, drenaż limfatyczny, ujędrnianie skóry brzucha, ujędrnianie wewnętrznej strony ud, ujędrnianie okolicy ramion, modelowanie brzucha, modelowanie grzbietu i karku, modelowanie łydek, modelowanie i ujędrnianie pośladków, ujędrnianie biustu, modelowanie owalu twarzy, redukcja zmarszczek wokół oczu, lifting twarzy, szyi i dekoltu.

Zabiegi ICOONE® wykonywane są w najlepszych ośrodkach medycyny estetycznej, renomowanych gabinetach kosmetycznych, ośrodkach SPA i gabinetach odnowy biologicznejICOONE® jest idealnym rozwiązaniem dla osób:

 • pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga
 • bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych
 • mających problem z luźną skórą
 • walczących z nadwagą i cellulitem
 • po liposukcji
 • cierpiących na blizny pooperacyjne i pooparzeniowe, które z różnych względów nie chcą lub nie kwalifikują się do zabiegów chirurgicznych
 • mających bóle mięśni, bóle placów i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała
 • cierpiących na zaparcia
 • przed i po zabiegach chirurgicznych
 • kobiet po porodach
 • uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport
 • które żyją intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł
ICOONE NA TWARZ - EFEKT LIFTINGU BEZ UŻYCIA IGŁY I SKALPELA

Naturalna korekta twarzy bez ryzyka wystąpienia jakichkolwiek efektów ubocznych. System głowic ROBOMINI i ROBOMIKRO umożliwia precyzyjny masaż twarzy, szyi i dekoltu. Dzięki wymiennym końcówkom można opracować delikatne i wrażliwe okolice ust, oczu-bezpośrednio na powiekach ( jest to jedyne urządzenie na rynku, które daje możliwość pracy bezpośrednio na powiece górnej i dolnej). Wymodelować owal twarzy, wygładzić zmarszczki, poprawić jędrność skóry. Zabieg jest całkowicie bezpieczny,nieinwazyjny-nie powoduje siniaków ani rozciągnięcia skóry. Zabieg Icoone na twarz nie wyłącza z codziennej aktywności.

Efekty zabiegów Icoone na twarz:
 • lifting twarzy i okolicy oczu
 • poprawa owalu twarzy
 • wymodelowany podbródek
 • redukcja zmarszczek
 • poprawa konturu ust
 • ujędrnienie skóry
 • rozświetlona cera
 • gładka i napięta skóra
 • stymulacja mięśni

Po zakończeniu serii, dla podtrzymania efektów należy wykonywać tzw. zabiegi przypominające. Zazwyczaj wystarcza jeden zabieg w miesiącu. Terapia podtrzymująca ma duże znaczenie – pozwala utrzymać aktywność fibroblastów, pobudzonych już do wzmożonej pracy.

Programy kosmetyczne ICOONE®

przeznaczone są do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, ujędrniania, stymulacji fibroblastów do syntezy elastyny i kolagenu. Do dyspozycji terapeuty przeznaczone jest wiele programów w zależności od rodzaju cellulitu, skóry pacjenta, problemów naczyniowych i celu terapeutycznego. Programy na twarz działają liftingująco, poprawiają owal twarzy, redukują złogi tłuszczu na podbródku, redukują zmarszczki, stymulują fibroblasty do syntezy elastyny i kolagenu. Poprawiają kontur ust, ujędrniają skórę, poprawiają koloryt.

Badania kliniczne

przeprowadzane na prestiżowych uniwersytetach, wszystkie potwierdzają nadzwyczajną efektywność zabiegów ICOONE®. W szczególności badania Profesora Scuderi wykazały ogromną przewagę skuteczności stymulacji mikrostrukturalnej w porównaniu do innych podciśnieniowych zabiegów, polegających na masażu mechanicznym. Bezinwazyjna metoda, która daje niezwykłe wyniki nawet w najtrudniejszych przypadkach.

Konstruktorem ICOONE®

jest Gianfranco Tudico były projektant i manager generalny LPG Systems®, twórca wielu urządzeń i technologii tej firmy. W 2006 roku Gianfranco Tudico wraz z międzynarodowym zespołem lekarzy i inżynierów, opracował urządzenie oparte na najnowszych badaniach naukowych dotyczących skóry, przeprowadzonych w 2005 roku przez Profesora J.C. Guimberteau. Dzięki połączeniu wiedzy technicznej i najnowszych badań klinicznych powstał ICOONE®, który jest urządzeniem dynamicznie budującym pozycję światowego lidera masażu mechanicznego stosowanego w medycynie estetycznej.Rekomendacje

dr Marcin Ambroziak

lekarz dermatolog


dr n.med. Krzysztof Gojdź

lekarz specjalista


dr Robert Chmielewski

lekarz specjalista


dr Barbara Jershina

lekarz specjalista


dr n. med. Elżbieta Radzikowskadr n. med. Renata Wilk-Czyż


dr Beata Dethloff


Gwyneth Paltrow


Joanna Krupa


Maja SablewskaAnna Mucha


Maja Ostaszewska


Mariola Bojarska-Ferenc


Ewa Gawryluk


Agnieszka Jastrzębska